Tipy na školský výlet s ďeťmi

RADOSŤ A VEDOMOSTI DEŤOM!

RADOSŤ A VEDOMOSTI DEŤOM!

Milé pani učiteľky, páni učitelia, žiaci i študenti! Spestrite si bežné hodiny prírodopisu či biológie a príďte načerpať nové informácie o zvieratách a prírode interaktívnou formou do Zveroparku.

Zveropark je tým pravým miestom pre organizovanie školských, prípadne iných skupinových výletov. Výlety organizovaných skupín je potrebné záväzne rezervovať najneskôr 10 pracovných dní pred termínom návštevy!

  VSTUPNÉ: cena zľavneného vstupného pre školské výlety je 7 eur/osoba (vrátane pedagógov).

SKÁKACIE CENTRUM: V cene vstupného je vstup do skákacieho centra a na tubingovú dráhu ZDARMA. K dispozícii sú 4 skákacie hrady a 1 trampolína. Vstup do skákacieho centra je potrebné vopred dohodnúť. 

ZVEROKUK: Cena jazdy je 2€/osoba. Jazda Zverokukom je jazda v turistických vozňoch ťahaných traktorom. Prevezie vás priamo cez obory jeleňov a diviakom. Jazda je spestrená audio nahrávkou, z ktorej sa dozviete bližšie informácie k zvieratkám, ktoré cestou uvidíte. Kapacita jednej jazdy je 24 osôb. Službu je potrebné vopred rezervovať.

 KŔMENIE ZVIERAT: Cena 1 balíčka je 1,00 €. V prípade záujmu si deti môžu individuálne zakúpiť krmivo pre zvieratká v hladkacom kútiku.

STRAVOVANIE:   Gastro prevádzky sú mimo otváracích hodín pre verejnosť zatvorené (po dohode je možné zakúpiť nápoje, cukrovinky a suveníry)!
V prípade záujmu o stravu je potrebné si vopred objednať obedové menu (zabezpečujeme dodávateľsky) prípadne rezervovať opekanie. Pri rezervácií stravovania netreba zabúdať na šoférov autobusu.
 Cena za opekanie zahŕňa požičanie ražňov, prípravu ohniska a založenie ohňa. V prípade záujmu o špekačky je potrebné si ich vopred rezervovať – platia sa po príchode do Zveroparku. V cene 1,00 €/os. je zahrnuté: 1ks špekačka, chlieb, horčica/kečup.

KOMENTOVANÝ SPRIEVOD

Prehliadka celého Zveroparku s pomocou nahrávok na prehrávači, ktoré Vám a deťom odovzdajú množstvo zaujímavých informácií o našich zvieratkách, vysvetlí, v čom spočíva starostlivosť o ne, priblíži im, aký je život vo Zveroparku. Po objednaní komentovaného sprievodu si pedagóg preberie prehrávač so všetkými okruhmi Zveroparku. Na základe nahrávky sprevádza deti po areáli Zveroparku.

KOMENTOVANÝ SPRIEVOD

Prehliadka celého Zveroparku s pomocou nahrávok na prehrávači, ktoré Vám a deťom odovzdajú množstvo zaujímavých informácií o našich zvieratkách, vysvetlí, v čom spočíva starostlivosť o ne, priblíži im, aký je život vo Zveroparku.

Dĺžka trvania: cca 1,5 hod
Cena: 10 EUR s DPH/prehrávač
Cenové ponuky sú spracovávané vždy v stredu príslušného týždňa

Dĺžka trvania: cca 1,5 hod
Cena: 10 EUR s DPH/prehrávač
Cenové ponuky sú spracovávané vždy v stredu príslušného týždňa

KONTAKT

Zveropark je mimo otváracích hodín otvorený iba na objednávku a sprístupnené sú iba objednané aktivity.   Služby si môžete vopred rezervovať odoslaním dopytu na emailovú adresu info@zveropark.sk. Pri odosielaní dopytu je potrebné uviesť počet osôb (deti + pedagógovia), termín návštevy. Na základe toho Vám bude vystavená cenová ponuka a dohodnú sa s pracovníkom detaily návštevy ako obedy a služby. Kalkuláciu ceny školského výletu vo Zveroparku na základe Vami uvedených informácií Vám radi pošleme.

 *Príchod autobusu do Zveroparku je z bezpečnostných dôvodov nutný do 09:00hod. pre lepšie parkovanie.
**Pedagogický dozor je povinný sprevádzať skupinu počas celej návštevy Zveroparku. Personál Zveroparku nepreberá zodpovednosť za účastníkov výletu.

UPOZORNENIE: Školy a organizované skupiny majú uprednostnený vstup a upravenú cenovú ponuku len počas pracovných dní. Návštevy škôl a organizovaných skupín počas víkendu sú akceptované na základe aktuálneho platného cenníka Zveroparku.