ZAŽITE U NÁS

No počkaj!

Vlk je chuligán, ktorý robí zle kde len môže. Je to ale večný smoliar, čoho sa chytí nič sa mu nedarí. Raz, keď na prechádzke vlk stretne zajaca, rozhodne sa ho chytiť a zjesť. Zajac je ale prefíkaný a vlkovi sa chytiť len tak ľahko nedá. Začínajú sa tak príbehy vlka a zajaca o nekonečnej naháňačke.

Mesto a pláž

Jedného dňa si vlk veselo vykračuje po meste. Vytiahne z vrecka cigarety že si jednu zapáli. Len čo tak urobí, kvapne mu na cigaretu kvapka a zahasí mu ju. „Čo to?“ Pozrie sa hore či vari nezačína pršať, ale nie, to len zajac na balkóne kvety zalieva. „Dobre vidím? Zajac?“ Až sa začnú vlkovi slinky zbiehať. Vyhodí si hore lano, že si zajaca chytí. Zajac ale prefíkaný, vytiahne nožnice a vlkovi lano odstrihne.
Keď sa vlk zo strašného pádu spamätá, vyberie sa na pláž, že si trochu zapláva a aj sa opáli keď tak kráse svieti slnko. Na pláži sa ale opaľujú aj ďalšie zvieratká, prasiatko, medveď, líška, koza, tiger či zajac. „Zajac?“ No počkaj!“, pomyslí si vlk keď zbadá na móle sedieť zajaca. Hneď si totiž spomenul čo mu zajac naposledy vyviedol. Už už sa k nemu vlk približuje a chystá sa ho chytiť, keď mu zajac ufujazdí na vodných lyžiach. „Zase sa mi nepodarilo zajaca chytiť!“, „prefíkaný je viac než dosť“, pomyslí si vlk. Rozhodne sa teda, že si ide zaplávať a na zajaca si počká. Po chvíli vidí z vody ako sa zajac na brehu opaľuje. Vylezie vlk na strom a sadne si na konár. Keď už sa chystá že na zajaca skočí, poberie sa zajac preč, veď opálený je už dosť. Zavolá na kamaráta ježka či sa nechce trochu opáliť. A ježko veru prikývne. Vyvalí sa na zajacove miesto a v tom momente sa pod vlkom konár zlomí. Padá vlk na ježkove pichliače a už tuší, že je zle nedobre. „Júj“, „jáj“, „au“ vykrikuje vlk od toľkej bolesti až slzy roní veľké ako hrachy. „No počkaj, Zajac!“ hromží vlk za zajacom, lebo mu zase ušiel.

Naháňačka vlka so zajacom ktorá nemá konca kraja, je hlavnou témou aj ďalších príbehov o vlkovi a zajacovi, pričom každý príbeh je špecifický atmosférou a miestom kde sa odohráva.

Ďalšie príbehy vlka a zajaca:
Výstavisko v noci
Cesta
Štadión
Mesto
Vidiek
Plavba na mori
Nový rok
TV štúdio
Stavba
Cirkus
Múzeum
Šport
Roboti
V rozprávke
Vystúpenie
Let balónom
V obchode
Dovolenka
Na záhrade
Robotický zajac
V lunaparku
Na pláži

VSTUPNÉ

DETI DO 2 ROKOV: ZDARMA
DETI OD 2 – 12 ROKOV: 8 €
DOSPELÍ A DETI OD 12 DOKOV: 12,00 €
Držiteľ preukazu ZŤP: 8 EUR
Dôchodca: 8 EUR

DETI DO 2 ROKOV: ZDARMA
DETI OD 2 - 12 ROKOV: 8 €
DOSPELÍ A DETI OD 12 DOKOV: 12,00 €
Držiteľ preukazu ZŤP: 8 EUR
Dôchodca: 8 EUR

NÁJDETE NÁS TU

REVIŠTSKÉ PODZÁMČIE 38,
966 01 ŽARNOVICA

REVIŠTSKÉ PODZÁMČIE 38,
966 01 ŽARNOVICA

OTVÁRACIE HODINY

apríl – máj
SO.-NE.: 10:00-18:00
Sviatky: 10:00-18:00
Posledný vstup o 17:00

apríl - máj
SO.-NE.: 10:00-18:00
Sviatky: 10:00-18:00
Posledný vstup o 17:00