zveropark Vstup Zverokuk Zverokuk Diviak lesný Králik divý Los mokraďový Páv korunkatý Bažant zlatýEmu hnedýHolandská minikozaJeleň sikaKoza kamerunskáKozorožec kaukazskýLos mokraďovýMara stepnáMedvedík čistotnýMorka diváNosáľ červenýPáv korunkatýQuessantská miniovcaSkunk pruhovanýLama alpakaDikobraz bielochvostýKengura bennettovaFretkaKrálik domáciPerlička domácaSviňa domácaTur domáciSomár domáciHolub pávikBažant poľovnýDaniel škvrnitýDiviak lesnýJarabica poľnáKuna skalnáLíška hrdzaváMuflón lesnýSrnec lesnýVeverica stromováDiviak lesnýBažant striebornýPlamienka driemaváMačka diváKrálik divýBažant diamantovýBažant kráľovskýZajac poľnýSvišť bobakJeleň lesnýPstruh dúhovýRak riečnyAmfiteáterAutomat s pamätnými mincamiBufetDetské ihriskoGrilovanie rýbGRILPSTRUHHladkací kútikOhniskoPikniková lúkaRybolovStreľba z prakuTrampolínaVodopádSedem zhavranelých bratovGúľalo sa jabĺčkoFerdo mravecGumkáčiKrtkoMáša a medveďO Jankovi a MarienkePinocchioMaťo a KlinčekIšlo vajce na vandrovkuVodníkO zakliatom princoviVčielka MajaMotýlia lúkaTáboriskoSedem zhavranelých bratovSedem zhavranelých bratovSedem zhavranelých bratovSedem zhavranelých bratovZverokukSkákacie centrum
 

Radosť a vedomosti deťom!

Milé pani učiteľky, páni učitelia, žiaci i študenti!

Spestrite si bežné hodiny prírodopisu či biológie a príďte načerpať nové informácie o zvieratách a prírode interaktívnou formou do Zveroparku.

Zveropark je tým pravým miestom pre organizovanie školských, prípadne iných skupinových výletov.

ZVEROPARK = RADOSŤ A VEDOMOSTI DEŤOM!

Okrem bežnej prehliadky Zveroparku sme pre Vás pripravili:

Komentovaný sprievod
Prehliadka celého Zveroparku so sprievodcom, ktorý Vám a deťom odovzdá množstvo zaujímavých informácií o našich zvieratkách, vysvetlí, v čom spočíva starostlivosť o ne, priblíži im, aký je život vo Zveroparku.
Dĺžka trvania: cca 1,5 hod
Cena: 40 EUR s DPH/sprievodca (1 sprievodca sprevádza skupinu max.30 osôb)

Program č.1: Rozprávka o losíkovi
Porozprávame deťom o živote losa európskeho mokraďového od jeho narodenia až po dospelosť. Dozvedia sa odkiaľ k nám prišli naši losí obyvatelia a ako sa o nich staráme. Prostredníctvom "maňušiek" prerozprávame príbeh nášho losa Hansa a jeho kamarátov!
Dĺžka trvania : 30 minút
Cena: 25 EUR s DPH (v prípade objednávky komentovaného sprievodu poskytujeme na tento program zľavu, cena po zľave je 18 EUR s DPH)

Program č.2: Hospodársky dvor
Cieľom je oboznámiť deti so zvieratkami, ktoré sú typické pre hospodársky dvor, porozprávame im, aký je ich význam a tiež spoznajú starostlivosť o ne. Deťom predstavíme hospodárske zvieratká, ktoré žijú v našom Zveroparku a naučíme sa s nimi básničky o zvieratkách!
Dĺžka trvania : 30 minút
Cena: 25 EUR s DPH (v prípade objednávky komentovaného sprievodu poskytujeme na tento program zľavu, cena po zľave je 18 EUR s DPH)

Program č.3 : Život v lese
Deťom predstavíme typických zástupcov lesnej zveri žijúcej na Slovensku. Dozvedia sa ako sa treba správať v lese a aké je dôležité postarať sa o zvieratká najmä počas zimného obdobia.
Dĺžka trvania : 30 minút
Cena: 25 EUR s DPH (v prípade objednávky komentovaného sprievodu poskytujeme na tento program zľavu, cena po zľave je 18 EUR s DPH)

Malý bádateľ
Malý bádateľ je nový doplnkový program, v rámci ktorého sa deti budú môcť na Zveropark pozrieť z nového uhlu pohľadu. Žiaci budú plniť rôzne úlohy, objavovať, hľadať indície a pritom všetkom sa dobre zabavia a dozvedia nové informácie. Program je vhodný pre deti, ktoré už vedia čítať a písať.
Cena: 1 EUR s DPH /dieťa (objednávka tohto programu je podmienená objednávkou komentovaného sprievodu)

Išlo vajce na vandrovku
Išlo vajce na vandrovku je nový program, v rámci ktorého spoznáte rozprávkový okruh vo Zveroparku. Ide o prehliadku tretieho okruhu so sprievodcom, súčasťou programu sú rôzne úlohy, ktoré deti plnia a hry. Program je vhodný pre deti od 3 -10 rokov a deti, ktoré už vedia čítať a písať.
Dĺžka trvania : cca 1,5 hod.
Cena: 40 EUR s DPH / sprievodca

NOVINKY 2020

KOMENTOVANÉ KŔMENIE LOSOV
Vedeli ste, že losy kedysi žili na území Slovenska a že ide o mimoriadne citlivé zvieratá náročné na chov? Čo im chutí najviac a čo im radšej do jedálnička nezaraďujeme? Odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky sa dozviete v rámci komentovaného kŕmenia losov, kedy pred Vašimi očami losy nakŕmime a porozprávame Vám príbehy tých našich. Program je vhodný pre osoby od 6 - 99 rokov.
Dĺžka trvania : cca 30 minút.
Cena: 30 EUR s DPH / skupina (Skupina pozostáva maximálne z 30 osôb).

KOMENTOVANÉ KŔMENIE JELENICE SUNNY
Naša jelenica Sunny je snáď najprítulnejšie zvieratko vo Zveroparku, ale je to aj veľká hladoška. Buďte s nami pri jej kŕmení a dozviete sa viac o tom, ako s k nám dostala a aký je jej životný príbeh. Program je vhodný pre osoby od 6 - 99 rokov.
Dĺžka trvania : cca 30 minút.
Cena: 30 EUR s DPH / skupina (Skupina pozostáva maximálne z 30 osôb). V prípade záujmu o zvýšenú dávku krmiva, ktorým budú kŕmiť našu Sunny deti sa platí príplatok 10 EUR za vedierko krmiva. (Počas kŕmenia deti nevstupujú do výbehu s jelenicou). 

NEUVERITEĽNÉ FAKTY O ZVIERATÁCH
Vedeli ste, že kravy si hľadajú najlepších priateľov a trávia s nimi väčšinu svojho času a potkany sa smejú, keď ich šteklíte? Nielen tieto zaujímavé a vtipné fakty o zvieratkách sa deti zábavnou formou dozvedia prostredníctvom tohto programu. Program je vhodný pre deti od 6 - 12 rokov..
Dĺžka trvania : cca 60 minút.
Cena: 40 EUR s DPH / skupina (Skupina pozostáva maximálne z 30 osôb).

Okrem uvedených programov pre organizované skupiny ponúkame:

- rôzne hry a súťaže, 
- tvorivé dielne, 
- opekačku. 

V prípade záujmu dodávateľsky zabezpečíme deťom plnohodnotný obed (polievka + hlavné jedlo).  Mimo bežných otváracích hodín nie je možné zakúpiť inú stravu okrem vopred objednaného obedného menu. Gastro prevádzky sú v čase mimo bežných otváracích hodín uvedených na webe zatvorené. 

Pozn. všetky služby je potrebné si vopred rezervovať. 

Kalkuláciu ceny školského výletu vo Zveroparku na základe Vami zvolených aktivít a programu Vám radi pošleme. Kontaktujte nás emailom na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky na čísle +421 901 703 086. Odpoveď na svoj email dostanete do 3 pracovných dní. 


Vitajte v Zveroparku,

na rozprávkovom mieste.
Plnom krásnej prírody, pôvabu zvierat, pokoja a kľudu.

Objavte jedinečné miesto ...