zveropark Los mokraďový Los mokraďový Los mokraďový Los mokraďový Vstup Hus landeskáBažant zlatýEmu hnedýHodvábničkaHolandská minikozaJeleň sikaKoza kamerunskáKozorožec kaukazskýLos mokraďovýMara stepnáMedvedík čistotnýMorka diváNosáľ červenýPáv korunkatýQuessantská miniovcaSkunk pruhovanýKrálik domáciKura domácaPerlička domácaSviňa domácaTur domáciBažant poľovnýDaniel škvrnitýDiviak lesnýJarabica poľnáKuna skalnáLíška hrdzaváMuflón lesnýSrnec lesnýVeverica stromováDiviak lesnýPstruh dúhovýRak riečnyAmfiteáterAutomat s pamätnými mincamiBufetDetské ihriskoGrilovanie rýbGRILPSTRUHHladkací kútikHod loptičkou na cieľOhniskoPikniková lúkaRozhľadňaRybolovStreľba z prakuTáboriskoTrampolínaVodopádSedem zhavranelých bratov

ZÁHADA ZVEROPARKU - LEGENDA LESA

 

Zveropark je unikátne miesto života zvierat uprostred lesa, v ktorom všetky tvory spolunažívajú bez konfliktov. Jedného dňa však začali z lesa miznúť zvieratká. Kto je za tým? Aká je príčina miznutia? Poď do Zveroparku s nami, absolvuj výcvik strážcu lesa a pomôž nám vyriešiť záhadu Zveroparku. Zažiješ obrovské dobrodružstvo, pri ktorom nebude chýbať streľba z praku, hry v bludisku, šifrovačky, rôzne loptové hry, večerné posedenia pri táboráku, nočné nasledovanie vlka, rozprávkový deň, pochod na hrad Revište a výlet do múzea v Svätom Antone. Pri tom všetkom sa dozvieš veľa nových informácií zo sveta prírody.

 

Cena: 220,00 EUR (v prípade záujmu o bezlepkovú stravu je doplatok +20,00 EUR)

Vek: 7 – 12 rokov

Termíny:

7.7. – 14.7. 2018

14.7. – 21.7. 2018

28.7. – 4.8. 2018

18.8. – 25.8. 2018

Strava: 6 x denne (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera, druhá večera) + pitný režim neobmedzene počas celého dňa. V prípade záujmu o bezlepkovú stravu, napíšte do prihlášky poznámku: "BEZLEPKOVÁ STRAVA". V tomto prípade sa účtuje príplatok +20,00 EUR. 

Doprava: individuálna

Ubytovanie: Ubytovanie sa nachádza v táborisku, ktoré je súčasťou Zveroparku, ale je samostatne oplotené. Ubytovanie je zabezpečené v pätnástich podsadových stanoch (v jednom stane sú dve lôžka) a v šiestich drevených chatkách (v jednej chatke sú štyri lôžka). Každé lôžko pozostáva z drevenej postele, matracov, deky a podušky. Z týchto dôvodov je potrebné priniesť si do tábora vlastný spací vak.

Prihlasovanie na tábor: formou vyplnenej elektronickej prihlášky, ktorú je potrebné poslať na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Prihlášku nájdete TU.

Po obdržaní vyplnenej prihlášky Vám obratom pošleme email s ďalšími potrebnými informáciami ako napr. info k platbe, potrebné dokumenty, odporúčaný obsah batožiny dieťaťa a pod. 

Pozn. V prípade, že po vyplnení prihlášky online a jej následnom stiahnutí je prihláška prázdna, t.j. nevyplnená, skúste:

a) stiahnuť aktualizáciu softvéru Adobe Reader na najnovšiu verziu

b) použiť iný webový prehliadač, napr. Internet Exprorer

 

V cene tábora je zahrnuté:

- 7x nocľah v táborisku Zveroparku,
- strava 6 x denne,
- pitný režim počas celého dňa,
- neustály animátorský dozor,
- nepretržitý dozor kvalifikovaného zdravotníka, 
- animačný program: celodenný zážitkový program, súťaže, denné i nočné hry, športové hry a iné, 
- 3 x vstup do Zveroparku pre každé dieťa v tábore, 
- komentované kŕmenie zvierat v Zveroparku - v rámci jedného zo vstupov do Zveroparku, 
- 1 x vstup do Múzea vo Sv. Antone (+ preprava), 
- výlet na Revištský hrad, 
- vstup zdarma do Zveroparku pre oboch rodičov dieťaťa v deň nástupu dieťaťa do tábora, 
- sladkosti a odmeny do súťaží, 
- základné úrazové poistenie, 
- daň z ubytovania, 
- CD s fotkami z tábora. 

Vybavenie táboriska: ohnisko, prekážkové dráhy, dva pingpongové stoly, futbalové ihrisko, volejbalové ihrisko a pri vstupe do Zveroparku mnoho iných atrakcií (hladkací kútik, bludisko, nafukovací hrad, detské ihriská, trampolíny...).

 

Bližšie info Vám poskytneme na t.č. 0901 703 086


Vitajte v Zveroparku,

na rozprávkovom mieste.
Plnom krásnej prírody, pôvabu zvierat, pokoja a kľudu.

Objavte jedinečné miesto ...