zveropark Los mokraďový Los mokraďový Los mokraďový Los mokraďový Vstup Hus landeskáBažant zlatýEmu hnedýHodvábničkaHolandská minikozaJeleň sikaKoza kamerunskáKozorožec kaukazskýLos mokraďovýMara stepnáMedvedík čistotnýMorka diváNosáľ červenýPáv korunkatýQuessantská miniovcaSkunk pruhovanýKrálik domáciKura domácaPerlička domácaSviňa domácaTur domáciBažant poľovnýDaniel škvrnitýDiviak lesnýJarabica poľnáKuna skalnáLíška hrdzaváMuflón lesnýSrnec lesnýVeverica stromováDiviak lesnýPstruh dúhovýRak riečnyAmfiteáterAutomat s pamätnými mincamiBufetDetské ihriskoGrilovanie rýbGRILPSTRUHHladkací kútikHod loptičkou na cieľOhniskoPikniková lúkaRozhľadňaRybolovStreľba z prakuTáboriskoTrampolínaVodopádSedem zhavranelých bratov
Základné informácie pre školy

Súťaž o NAJKRAJŠIEHO STRAŠIAKA v Zveroparku

Príďte do Zveroparku a „oblečte“ Vášho strašiaka! My Vám pripravíme drevenú konštrukciu, ostatné je na Vás a Vašej fantázii! Prineste zo sebou staré oblečenie, klobúky, či topánky a vyrobte najkrajšieho strašiaka v Zveroparkovej aleji strašiakov a vyhrajte výlet do Zveroparku.

 

Začiatok súťaže:  1. 5.2018

Koniec súťaže:     30.6.2018

Priebeh hlasovania: 30.6. - 31.8.2018

Súťaž bude vyhodnotená a ceny budú slávnostne odovzdané 14.9.2018 v Zveroparku.

Čo môžete vyhrať?

1. cena: 100% zľava na vstup do Zveroparku vrátane komentovaného sprievodu  pre celú triedu a jedinečná zveroparková torta

2. cena: 50 % zľava na vstup do Zveroparku vrátane komentovaného sprievodu  pre celú triedu

3. cena: 25 % zľava na vstup do Zveroparku vrátane komentovaného sprievodu  pre celú triedu

Ako je možné hlasovať? 

Na našej facebook fanpage vytvoríme FOTOGALÉRIU STRAŠIAKOV. Dňa 30.6.2018 naplníme fotogalériu fotkami všetkých strašiakov, nachádzajúcich sa v "Aleji strašiakov". Hlasovanie bude možné až do 31.8.2018. Strašiak, ktorého fotka bude mať najviac LIKE-ov, vyhráva. 

 

Viac info: V Zveroparku na nami vybranom mieste osadíme do zeme drevené kríže, ktoré budú "kostrou" Vášho strašiaka. To ako bude strašiak vyzerať je iba na Vás. Počas Vášho výletu do Zveroparku si so sebou prineste všetko potrebné, čo strašiakovi oblečiete. Nezabudnite, že strašiak pobudne v exteriéri niekoľko mesiacov, preto pri výbere použitých materiálov dbajte na to, aby vydržali poveternostné podmienky. Rovnako uchytenie "ošatenia" strašiaka musí byť pevné, aby vydržalo vplyvy počasia. 

Aby všetci návštevníci vedeli, na koho strašiaka sa práve pozerajú, prineste prosím so sebou aj tabuľku s označení Vašej školy a triedy. 

V prípade otázok nás kontaktujte: +421 901 703 086


Vitajte v Zveroparku,

na rozprávkovom mieste.
Plnom krásnej prírody, pôvabu zvierat, pokoja a kľudu.

Objavte jedinečné miesto ...