zveropark Vstup Los mokraďový Páv korunkatý Hus landeskáBažant zlatýEmu hnedýHodvábničkaHolandská minikozaJeleň sikaKoza kamerunskáKozorožec kaukazskýLos mokraďovýMara stepnáMedvedík čistotnýMorka diváNosáľ červenýPáv korunkatýQuessantská miniovcaSkunk pruhovanýKrálik domáciKura domácaPerlička domácaSviňa domácaTur domáciBažant poľovnýDaniel škvrnitýDiviak lesnýJarabica poľnáKuna skalnáLíška hrdzaváMuflón lesnýSrnec lesnýVeverica stromováDiviak lesnýPstruh dúhovýRak riečnyAmfiteáterAutomat s pamätnými mincamiBufetDetské ihriskoGrilovanie rýbGRILPSTRUHHladkací kútikOhniskoPikniková lúkaRybolovStreľba z prakuTrampolínaVodopádSedem zhavranelých bratovGúľalo sa jabĺčkoFerdo mravecGumkáčiKrtkoMáša a medveďO Jankovi a MarienkePinocchioMaťo a KlinčekIšlo vajce na vandrovkuVodníkO zakliatom princoviBažant striebornýPlamienka driemaváMačka diváKrálik divýBažant diamantovýBažant kráľovskýSomár domáciZajac poľnýLama alpakaDikobraz bielochvostýSvišť bobakKengura bennettovaHolub pávikVčielka MajaMotýlia lúkaFretkaTáborisko
 

Radosť a vedomosti deťom!

Milé pani učiteľky, páni učitelia, žiaci i študenti!

Spestrite si bežné hodiny prírodopisu či biológie a príďte načerpať nové informácie o zvieratách a prírode interaktívnou formou do Zveroparku.

Zveropark je tým pravým miestom pre organizovanie školských, prípadne iných skupinových výletov.

ZVEROPARK = RADOSŤ A VEDOMOSTI DEŤOM!

Okrem bežnej prehliadky Zveroparku sme pre Vás pripravili:

                      • Komentovaný sprievod
                       Prehliadka celého Zveroparku so sprievodcom, ktorý Vám a deťom odovzdá množstvo zaujímavých informácií o našich zvieratkách, vysvetlí, v čom spočíva starostlivosť o ne, priblíži im, aký je život vo Zveroparku.
                       Dĺžka trvania: cca 1,5 hod
                       Cena: 40 EUR s DPH/sprievodca (1 sprievodca sprevádza skupinu max.30 osôb) 

                      • Program č.1: Rozprávka o losíkovi
                       Porozprávame deťom o živote losa európskeho mokraďového od jeho narodenia až po dospelosť. Dozvedia sa odkiaľ k nám prišli naši losí obyvatelia a ako sa o nich staráme. Prostredníctvom "maňušiek" prerozprávame príbeh nášho losa Hansa a jeho kamarátov!
                       Dĺžka trvania : 30 minút
                       Cena: 25 EUR s DPH (v prípade objednávky komentovaného sprievodu poskytujeme na tento program zľavu, cena po zľave je 18 EUR s DPH)

                       Program č.2: Hospodársky dvor
                       Cieľom je oboznámiť deti so zvieratkami, ktoré sú typické pre hospodársky dvor, porozprávame im, aký je ich význam a tiež spoznajú starostlivosť o ne. Deťom predstavíme hospodárske zvieratká, ktoré žijú v našom Zveroparku a naučíme sa s nimi básničky o zvieratkách!
                       Dĺžka trvania : 30 minút
                       Cena: 25 EUR s DPH (v prípade objednávky komentovaného sprievodu poskytujeme na tento program zľavu, cena po zľave je 18 EUR s DPH)

                      • Program č.3 : Život v lese
                       Deťom predstavíme typických zástupcov lesnej zveri žijúcej na Slovensku. Dozvedia sa ako sa treba správať v lese a aké je dôležité postarať sa o zvieratká najmä počas zimného obdobia.
                       Dĺžka trvania : 30 minút
                       Cena: 25 EUR s DPH (v prípade objednávky komentovaného sprievodu poskytujeme na tento program zľavu, cena po zľave je 18 EUR s DPH)

                      • Malý bádateľ
                       Malý bádateľ je nový doplnkový program, v rámci ktorého sa deti budú môcť na Zveropark pozrieť z nového uhlu pohľadu. Žiaci budú plniť rôzne úlohy, objavovať, hľadať indície a pritom všetkom sa dobre zabavia a dozvedia nové informácie. Program je vhodný pre deti, ktoré už vedia čítať a písať.
                       Cena: 1 EUR s DPH /dieťa (objednávka tohto programu je podmienená objednávkou komentovaného sprievodu)

                      • Išlo vajce na vandrovku
                      • Išlo vajce na vandrovku je nový program, v rámci ktorého spoznáte rozprávkový okruh vo Zveroparku. Ide o prehliadku tretieho okruhu so sprievodcom, súčasťou programu sú rôzne úlohy, ktoré deti plnia a hry. Program je vhodný pre deti od 3 -10 rokov. 
                       Dĺžka trvania: cca 1,5 hod.
                       Cena: 

40 EUR s DPH / sprievodca

Okrem uvedených programov pre organizované skupiny ponúkame:

- rôzne hry a súťaže, 
- tvorivé dielne, 
- opekačku. 

V prípade záujmu dodávateľsky zabezpečíme deťom plnohodnotný obed (polievka + hlavné jedlo).  Mimo bežných otváracích hodín nie je možné zakúpiť inú stravu okrem vopred objednaného obedného menu. Gastro prevádzky sú v čase mimo bežných otváracích hodín uvedených na webe zatvorené. 

Pozn. všetky služby je potrebné si vopred rezervovať. 

Kalkuláciu ceny školského výletu vo Zveroparku na základe Vami zvolených aktivít a programu Vám radi pošleme. Kontaktujte nás emailom na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  alebo telefonicky na čísle +421 911 476 168.


Vitajte v Zveroparku,

na rozprávkovom mieste.
Plnom krásnej prírody, pôvabu zvierat, pokoja a kľudu.

Objavte jedinečné miesto ...