zveropark Los mokraďový Los mokraďový Los mokraďový Los mokraďový Vstup Hus landeskáBažant zlatýEmu hnedýHodvábničkaHolandská minikozaJeleň sikaKoza kamerunskáKozorožec kaukazskýLos mokraďovýMara stepnáMedvedík čistotnýMorka diváNosáľ červenýPáv korunkatýQuessantská miniovcaSkunk pruhovanýKrálik domáciKura domácaPerlička domácaSviňa domácaTur domáciBažant poľovnýDaniel škvrnitýDiviak lesnýJarabica poľnáKuna skalnáLíška hrdzaváMuflón lesnýSrnec lesnýVeverica stromováDiviak lesnýPstruh dúhovýRak riečnyAmfiteáterAutomat s pamätnými mincamiBufetDetské ihriskoGrilovanie rýbGRILPSTRUHHladkací kútikHod loptičkou na cieľOhniskoPikniková lúkaRozhľadňaRybolovStreľba z prakuTáboriskoTrampolínaVodopád
Základné informácie pre školy

Pre školy

Milé pani učiteľky, páni učitelia, žiaci i študenti!

Spestrite si bežné hodiny prírodopisu či biológie a príďte načerpať nové informácie o zvieratách a prírode interaktívnou formou do Zveroparku.

Zveropark je tým pravým miestom pre organizovanie školských, prípadne iných skupinových výletov.

Okrem bežnej prehliadky Zveroparku sme pre Vás pripravili:

 • Komentovaný sprievod
  Prehliadka celého Zveroparku so sprievodcom, ktorý Vám a deťom odovzdá množstvo zaujímavých informácií o našich zvieratkách, vysvetlí, v čom spočíva starostlivosť o ne, priblíži im, aký je život v Zveroparku.
  Dĺžka trvania: cca 1,5 hod

   

 • Program: Rozprávka o losíkovi
  Porozprávame deťom o živote losa európskeho mokraďového od jeho narodenia až po dospelosť. Dozvedia sa odkiaľ k nám prišli naši losí obyvatelia a ako sa o nich staráme.
  Dĺžka trvania : 30 minút

   

 • Program: Život v lese
  Deťom predstavíme typických zástupcov lesnej zveri žijúcej na Slovensku. Dozvedia sa ako sa treba správať v lese a aké je dôležité postarať sa o zvieratká najmä počas zimného obdobia.
  Dĺžka trvania : 30 minút

   

 • Program: Hospodársky dvor
  Cieľom je oboznámiť deti so zvieratkami, ktoré sú typické pre hospodársky dvor, porozprávame im, aký je ich význam a tiež spoznajú starostlivosť o ne. Deťom predstavíme hospodárske zvieratká, ktoré žijú v našom Zveroparku.
  Dĺžka trvania : 30 minút

   

Kalkuláciu ceny školského výletu v Zveroparku na základe Vami zvolených aktivít a programu Vám radi pošleme. Kontaktujte nás emailom na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky na čísle 0903 711 215.


Vitajte v Zveroparku,

na rozprávkovom mieste.
Plnom krásnej prírody, pôvabu zvierat, pokoja a kľudu.

Objavte jedinečné miesto ...