zveropark Los mokraďový Los mokraďový Los mokraďový Los mokraďový Vstup Hus landeskáBažant zlatýEmu hnedýHodvábničkaHolandská minikozaJeleň sikaKoza kamerunskáKozorožec kaukazskýLos mokraďovýMara stepnáMedvedík čistotnýMorka diváNosáľ červenýPáv korunkatýQuessantská miniovcaSkunk pruhovanýKrálik domáciKura domácaPerlička domácaSviňa domácaTur domáciBažant poľovnýDaniel škvrnitýDiviak lesnýJarabica poľnáKuna skalnáLíška hrdzaváMuflón lesnýSrnec lesnýVeverica stromováDiviak lesnýPstruh dúhovýRak riečnyAmfiteáterAutomat s pamätnými mincamiBufetDetské ihriskoGrilovanie rýbGRILPSTRUHHladkací kútikHod loptičkou na cieľOhniskoPikniková lúkaRozhľadňaRybolovStreľba z prakuTáboriskoTrampolínaVodopád
Autobus do Zveroparku

Doprava do Zveroparku

 

Organizované skupiny

Radi by ste nás navštívili so školou, škôlkou či inou veľkou skupinou osôb? Rozmýšľate nad vhodným a finančne nenáročným spôsobom prepravy? Pricestujte s deťmi vlakom do Žarnovice zadarmo a tam si Vás vyzdvihneme a dovezieme Vás priamo k nám. 

Ak nemáte vo svojom okolí možnosť vlakového spojenia, napíšte nám, urobíme Vám cenovú ponuku na prepravu našim autobusom priamo od Vás až k nám a späť!

Viac info na emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. prípadne telefonicky na 0903 711 215


Individuálni návštevníci

Nemáte auto, ale túžite po výlete do Zveroparku? Dopravte sa autobusom či vlakom na stanicu do Žarnovice. Odtiaľ si Vás vyzdvihne CITY TAXI Žarnovica a za bezkonkurenčnú cenu - 3,00 EUR Vás dovezie priamo pred vstup do Zveroparku. Váš odvoz si môžete objednať na telefónnych číslach: 0918 856 824 a 0910 856 824. 

 


Vitajte v Zveroparku,

na rozprávkovom mieste.
Plnom krásnej prírody, pôvabu zvierat, pokoja a kľudu.

Objavte jedinečné miesto ...