zveropark Vstup Los mokraďový Páv korunkatý Hus landeskáBažant zlatýEmu hnedýHodvábničkaHolandská minikozaJeleň sikaKoza kamerunskáKozorožec kaukazskýLos mokraďovýMara stepnáMedvedík čistotnýMorka diváNosáľ červenýPáv korunkatýQuessantská miniovcaSkunk pruhovanýKrálik domáciKura domácaPerlička domácaSviňa domácaTur domáciBažant poľovnýDaniel škvrnitýDiviak lesnýJarabica poľnáKuna skalnáLíška hrdzaváMuflón lesnýSrnec lesnýVeverica stromováDiviak lesnýPstruh dúhovýRak riečnyAmfiteáterAutomat s pamätnými mincamiBufetDetské ihriskoGrilovanie rýbGRILPSTRUHHladkací kútikOhniskoPikniková lúkaRybolovStreľba z prakuTrampolínaVodopádSedem zhavranelých bratovGúľalo sa jabĺčkoFerdo mravecGumkáčiKrtkoMáša a medveďO Jankovi a MarienkePinocchioMaťo a KlinčekIšlo vajce na vandrovkuVodníkO zakliatom princoviBažant striebornýPlamienka driemaváMačka diváKrálik divýBažant diamantovýBažant kráľovskýSomár domáciZajac poľnýLama alpakaDikobraz bielochvostýSvišť bobakKengura bennettovaHolub pávikVčielka MajaMotýlia lúkaFretkaTáborisko
 

Budeš moja mamina?

 

Zapáčilo sa Vám niektoré z našich zvieratiek? Staňte sa jeho adoptívnym rodičom!

Adopcia zvieratka je možnosť pre každú firmu, milovníka zvierat či návštevníka Zveroparku zapojiť sa do starostlivosti o vybrané zvieratko. Je to príležitosť prispieť na chov zvieratka, pre ktoré sa stanete jeho adoptívnym rodičom počas Vami zvoleného obdobia.

Pýtate sa ako si môžete Vášho „zvieracieho obľúbenca“ adoptovať?

Kontaktujte nás emailom na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a napíšte nám, ktoré zvieratko Vám učarovalo a na aké obdobie sa chcete stať jeho adoptívnym rodičom. Pošleme Vám prehľad nákladov spojených so starostlivosťou o zvieratko na jeden rok. Meno/názov/logo adoptívneho rodiča bude počas celého obdobia adopcie zverejnené na našej webovej stránke a umiestnené v areáli Zveroparku priamo pri obore/voliére adoptovaného zvieratka.

 

Naši adoptívni rodičia:

ČSOB Leasing a.s. - Helga (los mokraďový), 15.6.2018 - 15.6.2019

Andrea Kučerková - Líška hrdzavá, 24.8.2018 - 23.8.2019 


Vitajte v Zveroparku,

na rozprávkovom mieste.
Plnom krásnej prírody, pôvabu zvierat, pokoja a kľudu.

Objavte jedinečné miesto ...